Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Dönem için öğretmen kutusundan çıkan Aktivasyon Kodu ile öğretmen siteye kayıt olur. Ders işlerken kullanabileceği tüm materyallere erişim sağlar.

Uygulama Marketinizden (AppStore veya GooglePlayStore ) “Sekoya”yazarak arama tuşuna basın. Çıkan leylek resmine basarak indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linkleri telefon ve tablete kopyalayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Android linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=c

iOS linki

https://apps.apple.com/us/app/sequoia-english/id1555487661

Uygulama çocukların gelişim düzeylerine uygun olarak hazırlanmıştır. Zararlı içerikler ve reklam bulunmaz. Çocuk dostudur. Mobil Uygulama dört bölümden oluşur. Demo ücretsizdir. Üzerinde kilit bulunan üç seviyenin her biri için yıllık 299 lira, 3 bölümün tamamı 899 lira yerine 599 lira ödeme yaparak aylık değil, yıllık değil sınırsız kullanılır. Ödemeyi mobilden (fatura veya liradan) ya da kredi (banka) kartından yapabilirsiniz. Aktivasyon kodu ile mobil uygulamaya giriş yapılamaz.

Uygulama içi satın alınmış abonelikler için uygulama kaldırılıp tekrar yüklenmek istenildiğinde ekstra bir ödeme talep edilmeyecektir. Daha önce aboneliğinizi ilişkilendirdiğiniz üyeliğiniz ile giriş yaparak “Satın Al” menüsünde bulunan satın alımları geri yükle seçeneğini seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygulamanın geç açılmasının sebeplerinden bir tanesi  internet bağlantı hızınızın düşük olmasıdır.

Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Ev veya işyerinde Wifi’ye bağlanarak indirebilirsiniz.